ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΑ - ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : Νίκησαν 3-2 οι παμπαίδες του Χαραυγιακού Ηλιούπολης εκτός τον Αθηναικό !!!

Τρίτη 10 Νοεμβρίου 2015

Νίκησαν 3-2 οι παμπαίδες του Χαραυγιακού Ηλιούπολης εκτός τον Αθηναικό !!!

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ - RESPECT CUP 2015 - 2016
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - Α.Ο. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 2-3 (ημίχρονο 2-3)Γήπεδο Εργάνης Βύρωνα
Κυριακή 8 Νοεμβρίου 2015

Ώρα έναρξης 14:00

Τα αποτελέσματα της εργασίας των προπονητών στα ηλικιακά τμήματα των παμπαίδων (ΣΤ’ Δημοτικού – Α’ Γυμνασίου) φαίνονται συνήθως από το Δεκέμβριο εκάστης ποδοσφαιρικής περιόδου.

Παρόλα αυτά ο αγώνας που παρακολουθήσαμε το μεσημέρι της Κυριακής είχε φάσεις και όμορφα γκολ.

Το σκορ διαμορφώθηκε στο α’ ημίχρονο όπου και σημειώθηκαν όλα τα τέρματα σε έναν αγώνα που κράτησε αμείωτο το ενδιαφέρον των φιλάθλων μέχρι το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή.

Στο β’ ημίχρονο το δοκάρι του Οικονομέα σε δύο περιπτώσεις στέρησε από την ομάδα του Αθηναικού την ισοφάριση.

Τα γκολ του Χαραυγιακού: 0-1 Ζαζάρας Νικόλαος, 1-2 Ζαζάρας Νικόλαος, 1-3 Λυμπερόπουλος Γιάννης.

Για την ομάδα του Α.Ο. Χαραυγιακού Ηλιούπολης που προπονεί ο Γiώργος Βέργης αγωνίσθηκαν οι νεαροί αθλητές:

Οικονομέας Κωνσταντίνος, Σόφιας Γιάννης, Παρασκευάς Κώνσταντίνος, Λυμπερόπουλος Γιάννης, Ψυχογιός Μάρκος, Αιβαλιώτης Θανάσης,, Μιμηγιάννης Χρήστος, Ζαζάρας Νικόλαος, Κάνδηλας Διονύσιος, Καραμπατζάκης Χάρης, Μούντζιας Γιάννης, Τσούτσης Βαγγέλης, Ζάχος Γεώργιος, Κορδαλής Νίκόλαος