ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΑ - ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : Κρίσιμοι αγώνες στην Ηλιούπολη το προσεχές Σαββατοκύριακο 13-14/2/2016.

Παρασκευή 12 Φεβρουαρίου 2016

Κρίσιμοι αγώνες στην Ηλιούπολη το προσεχές Σαββατοκύριακο 13-14/2/2016.

ΣΤΗΡΙΞΤΕ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
Αγώνες  ζωής και θανάτου αυτό το Σαββατοκύριακο στην Ηλιούπολη για Γ.Σ.Ηλιούπολης και Διάνα Ηλιούπολης με αποκλειστικό στόχο τη νίκη και την απομάκρυνση από την επικίνδυνη ζώνη της βαθμολογίας του 2ου ομίλου της Α' Κατηγορίας ΕΠΣΑ.
Την ίδια στιγμή Χαραυγιακός (έντεκα σερί αγώνες αήττητος) και Φωστήρας Ηλιούπολης (δέκα σερί αγώνες αήττητος) αγωνίζονται εκτός έδρας με Σούρμενα και Χολαργό αντίστοιχα, από τις πιο φορμαρισμένες ομάδες αυτή την περίοδο και θα προσπαθήσουν να διατηρήσουν αήττητο και ελπίδες για άνοδο.

ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ (volleyball)

Νίκη για εξασφάλιση της παραμονής στην Α1 Εθνική Κατηγορία και συνέχεια της αγωνιστικής δράσης στο φετινό πρωτάθλημα χωρίς άγχος θα επιδιώξει η ομάδα του Γ.Σ. Ηλιούπολης με αντίπαλο την ισόβαθμη και δυνατή ομάδα του ΑΠΣ Αίαντα Ευόσμου.

Σημειώνουμε ότι στον α' γύρο η ομάδα της Πόλης μας είχε ηττηθεί στο ΔΑΚ Ευόσμου για την 6η αγωνιστική από τον Σαββατιάτικο αντίπαλό της με 3-0 σετ (25-20, 25-17, 25-22)