ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΑ - ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : Κέρδισαν με 1-0 τον ΠΑΟ τα junior του Χαραυγιακού !!!

Δευτέρα 21 Μαρτίου 2016

Κέρδισαν με 1-0 τον ΠΑΟ τα junior του Χαραυγιακού !!!

ΠΑΝΑΤΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
JUNIOR - RESPECT CUP 2015 - 2016
Χαραυγιακός Ηλιούπολης - ΠΑΟ Scholl Αλίμου: 1-0 (ημίχρονο 0-0)
Γήπεδο Β' Αθλητικό Κέντρο Ηλιούπολης (Διανα - Αγίας Μαρίνας)
Κυριακή 20 Μαρτίου 2016
Ώρα έναρξης 9:15
Σημαντική επιτυχία για τα τα junior του Χαραυγιακού. Κέρδισαν με 1-0 τη αξιόμαχη ομάδα του ΠΑΟ Scholl Αλίμου.

Το γκολ της συνάντησης, ο Διονύσης Κωνσταντόπουλος, στις αρχές του β' ημιχρόνου με σουτ φωτοβολίδα, έξω από τη μεγάλη περιοχή.

Δεν έπιασαν την καλή απόδοση των τελευταίων αγώνων οι νεαροί αθλητές του Χαραυγιακού. Οι σωτήριες επεμβάσεις του τερματοφύλακα Έξαρχου Αλέξανδρου στο α' ημίχρονο και οι αντοχές της αμυντικής γραμμής στο β' ημίχρονο έδωσαν τη χαρά της νίκης στα παιδιά του Χαραυγιακού.
Ο ΠΑΟ Scholl Αλίμου πραγματοποίησε εξαιρετική εμφάνιση και θα μπορούσε να πάρει καλύτερο αποτέλεσμα.